Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРАВ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні з моменту запровадження карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням СОVID-19, здійснює моніторинг впливу кризи на права людини (соціально  вразливих груп населення), у тому числі осіб з інвалідністю. Ураховуючи це, УВКПЛ ООН опублікувало рекомендації  щодо прав осіб з інвалідністю. У рекомендаціях, опублікованих Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини, висвітлено основні проблеми та запропоновано ключові заходи в контексті пандемії.

Мета цього документа - підвищити обізнаність про вплив пандемії на життя осіб з інвалідністю та їхні права; привернути увагу до деяких перспективних практик, які вже застосовуються в світі; визначити ключові заходи для держав та інших зацікавлених сторін; надати ресурси для подальшого вивчення шляхів забезпечення врахування прав осіб з інвалідністю в рамках заходів реагування на СОVID-19.

         Представники Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Михайло Дубровський, директор Департаменту, Людмила Мусіяка, заступник директора та Тетяна Марченко, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю прийняли участь у вебінарі, через платформу Скайп для Бізнесу, на якому  обговорили основні проблеми та рекомендації для забезпечення прав осіб з інвалідністю під час кризи СОVID -19, що висвітлені у цих рекомендаціях.