Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА КОНТРОЛІ

 Відбулось спільне засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій  та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Під час засідання Олена Заяц, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації повідомила присутніх про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області станом на 01.05.2020.

 

За даними моніторингу, станом на 01.05.2020 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати, що обліковувалася на 35 підприємствах області, становила 375,62 млн гривень, що на 45,4 млн гривень (або на 13,7%) більше по відношенню до початку року та менше на 8,7 млн гривень (або 2,3%) по відношенню до попереднього місяця.

У квітні місяці повністю погашено борги на 10 філіях ДП «Сумський облавтодор» на загальну суму 2,7 млн гривень, на 25 млн гривеньзменшено боргна АТ «Сумське НВО».

Упродовж травня погашено заборгованість на підприємствах: Комунальне некомерційне підприємство «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у сумі 390,2 тис. гривень;
ПрАТ «Свеський насосний завод» на 848,8 тис. гривень; зменшено борги перед працівниками філія «Охтирський сиркомбінат «ПП «Рось» – на 173,5 тис. гривень, КП Шосткинської міської ради «Шостка –Зеленбуд» –  на 38,7 тис. гривень. Про стан виплати заробітної плати, проведену оптимізацію в закладах освіти та охорони здоров’я області станом на 01.05.2020, забезпеченість їх коштами до кінця 2020 року доповіли Наталія Кошеленко, заступник директора-начальник Управління фінансів місцевих бюджетів Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації та Алла Шамрай, начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Оксана Левченко, начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації поінформувала учасників робочої групипро стан виконання протокольних рішень за 2019 рік, січень-квітень 2020 року.

Заслухавши учасників засідання та звіти керівників (представників)  окремих підприємств-боржників дані відповідні доручення щодо покращення ситуації з порушених питань.