Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА ОБЛАСТІ

Відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Сергія Баннікова.

За даними моніторингу, станом на 01.07.2020, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати, що обліковувалася на 33 підприємствах області, становила 337 млн гривень, що на 6,7 млн гривень  більше по відношенню до початку року та менше на 22,9 млн гривень по відношенню до попереднього місяця (01.06.2020), повідомила у своєму виступі Оксана Левченко, начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 

На 3-х діючих підприємствах комунальної форми власності загальна сума заборгованої заробітної плати становила 1,5 млн гривень.

За моніторинговими даними, вже упродовж липня місяця: погашено заборгованість на 3-х підприємствах та 2-х підприємствах банкрутах на загальну суму 1,9 млн гривень:

КП «Сумижитло» СМР;

КНП «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Приватне АТ «Свеський насосний завод»,

Автомобільна школа Сумської обласної організації всеукраїнської спілки автомобілістів;

ПАТ «Сумиоблагротехсервіс».

Про стан виплати заробітної плати, проведену оптимізацію в закладах освіти та охорони здоров’я області станом на 01.07.2020, забезпеченість їх коштами до кінця 2020 року доповіли АллаШамрай, начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сергій Бутенко, виконуючий обов’язки начальника Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації.

За словами Сергія Бутенко, недопущення заборгованості з оплати праці працівникам закладів охорони здоро в’я  до кінця року на сьогодні вирішується на державному рівні та розрахунки по оплаті праці проведені в повному обсязі, заборгованість відсутня.

Згідно з інформацією, наданою місцевими органами управління освітою, заборгованість працівникам закладів освіти станом на 27.07.2020 відсутня повідомила присутніх АллаШамрай, начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

За підсумками засідання надані відповідні доручення у частині виконання чинного законодавства щодо погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій області.