Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО НАРАДУ УЧАСНИКІВ КОНСОРЦІУМУ

Світова практика доводить, що доходи від туризму за умови ефективного використання рекреаційного потенціалу можуть стати основним джерелом наповнення бюджету територій, а на рівні дестинації –підвищити рівень зайнятості населення та забезпечити зростання його доходів.

Сьогодні відбулась нарада учасників консорціуму щодо виконання проекту «Розширення можливостей формальної зайнятості за рахунок зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини» в рамках пілотного проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Участь у заході прийняла Вікторія Медвідь, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації та представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський, директор Департаменту та Оксана Левченко, начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці.

 

Вікторія Медвідь звернула увагу на маштабність проекту, по закінченню якого буде створено у пілотних територіальних громадах (Кролевецькій, Путивльській, Новослобідській , Глухівській, Есманьській) робочі місця для вразливих верств населення. Посадовець акцентувала увагу присутніх на комплексному підході у виконанні зазначеного проекту, що буде тривати півтора року.

Учасники заходу поділилися думками щодо реалізації проекту, можливостей розширення партнерства, яке у подальшому буде сприяти створенню робочих місць для вразливих груп населення за рахунок зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини».