Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДИТЯЧА ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2021 РОКУ

Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації здійснює функції державної політики у сфері дитячого оздоровлення області, формує та реалізує програму оздоровлення і відпочинку дітей. Згідно розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 26.05.2021 № 363-ОД утворена комісія з координації проведення оздоровчої кампанії 2021 року. Протягом січня-лютого поточного року Департаментом розроблена Обласна програма оздоровлення дітей на 2021 рік.

Про оздоровлення пільгової категорії  населення за перше півріччя 2021 року обговорили під час засідання колегії Департаменту.

З цього питання поінформувала присутніх Ольга Ситник, начальник відділу з питань управління фінансовими ресурсами та організації санаторно-курортного лікування -головний бухгалтер Департаменту.

За словами посадовця, в Сумській області налічується 25 таборів різних форм власності та підпорядкування, з них 21 – стаціонарний та 4 – наметових містечка. На сьогоднішній день працюють 19 приміських таборів оздоровлення та відпочинку.

Обласним бюджетом на оздоровчу кампанію 2021 року виділено 3,77 млн гривень. Департаменту на забезпечення закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку, організації і направлення дітей пільгових категорій до закладів оздоровлення, відпочинку області та України виділено 62 тис. гривень з метою оздоровлення вихованців дитячих будинків-інтернатів.

Обсяги видатків місцевих бюджетів на оздоровлення та відпочинок дітей у розрізі області склали до 12,1 млн гривень.

 

За І півріччя 2021 року оздоровлено 205 дітей Сумської області у державних підприємствах України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і «Український дитячий центр «Молода гвардія», з них 83 – у центрі «Молода гвардія» та 122 – в «Артек».

Стосовно інших пільгових категорій населення, то слід зазначити, що закупівля санаторно-курортних путівок відбувалася шляхом укладання тристоронньої угоди згідно вимог чинного законодавства.

Як повідомила посадовець, для оздоровлення ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань та інвалідів» за І півріччя 2021 року надійшло від Міністерства соціальної політики України 111 путівок.

Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад:

для придбання санаторно-курортних путівок укладено 51 договір для осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання. Оздоровлення пройшли 19 осіб. Відсоток забезпеченості путівками складає 5,5%;

для оздоровлення осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку укладено 11 договорів. Оздоровлення пройшли 2 особи. Відсоток забезпеченості путівками складає 33,3%;

для оздоровлення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції укладено 34 договори. Оздоровлення пройшли 17 осіб. Відсоток забезпеченості путівками складає 63,9%;

для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, укладено 31 договір. Оздоровлення пройшли 6 осіб. Забезпеченість путівками складає 87,9%.

Робота у цьому напрямку продовжується.