Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПО КОЖНОМУ ПРОБЛЕМНОМУ ПИТАННЮ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ БУДУТЬ ЗНАЙДЕНІ ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ

Відбулась он-лайн зустріч за результатами відвідування Сумської області Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяни БАРАНЦОВОЇ, під час якої було проінспектовано заклади соціального захисту та озвучено рекомендації на нараді з головою облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ.

У зустрічі прийняла участь Вікторія МЕДВІДЬ, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмила МУСІЯКА, заступник директора, Тетяна МАРЧЕНКО, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю, представник Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Раїса ЛЕВЧЕНКО, начальник технічного нагляду та Дмитро МАКАШОВ, представник Департаменту містобудування та архітектури.

 

 Тетяна Баранцова відкрила захід та привітала учасників. Під час свого виступу посадовець озвучила проблемні питання, які виникали під час зустрічі з представниками учбово-виробничого підприємства «Українського товариства сліпих» та наголосила на співпраці громадських організацій і державних установ у їх вирішенні.

Під час зустрічі обговорили питання забезпечення доступу до приміщень учбово-виробничого підприємства «Українського товариства сліпих», забезпечення роботи проводного радіо, ремонт дороги.

«По кожному проблемному питанню будуть знайдені шляхи вирішення»-наголосила Вікторія Медвідь.

За результатами зустрічі надані відповідні доручення.