Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПОСИЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ ЩОДО ВАЖЛИВОСТІ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС НАРАДИ

«Всіма ресурсами, наявними способами та джерелами маємо донести до різних верств населення, наскільки важливим є захист від COVID-19. Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання – вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини», – наголосив Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ під час селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, яка відбулась 05 жовтня 2021 року.

Президент України акцентував увагу на розгортанні інформаційної кампанії з вакцинації осіб похилого віку та можливості залучення до вищезгаданої інформкампанії «Укрпошти».

Сьогодні відбулась нарада з питань вакцинації осіб похилого віку під головуванням Вікторії МЕДВІДЬ, заступника голови Сумської обласної державної адміністрації під час якої оголошено завдання глави держави щодо інформаційної кампанії з вакцинації.

 

У нараді прийняли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, директор Департаменту, Людмила МУСІЯКА, заступник директора, представник Сумської дирекції АТ «Укрпошта» В’ячеслав МАРИНИЧ, представник Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Олена САВІСЬКО, представник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Світлана НІКУЄНКО та Ірина МОЗГОВА, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.

Під час наради Вікторія Медвідь акцентувала увагу присутніх на проведенні широкої інформаційної кампанії серед населення похилого віку в області.

Кожен з учасників наради надав пропозиції щодо висвітлення інформації з проведення щеплення проти хвороби COVID-19 людей похилого віку в регіоні.

За результатами наради було надані відповідні доручення.