Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Державної служби.

Виконуюча обов’язки директораДепартаменту Людмила МУСІЯКА привітала працівників зі святом та побажала Всім міцного здоров’я, злагоди та добробуту, успіхів на професійній ниві, заслуженої шани та вдячності людей та вручила грамотами кращим працівникам Департаменту.

Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації відзначено начальника відділу по роботі з ветеранами війни Департаменту Лідію ЛИСАЧЕНКО та начальника управління організаційної роботи та соціально-трудових відносин Департаменту Оксану ЛЕВЧЕНКО за самовіддану сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту в умовах повномасштабної збройної агресії Російської Федерації та з нагоди Дня державної служби.

 Грамотою Департаменту нагороджено головного спеціаліста відділу фінансів та діяльності стаціонарних установ Департаменту Наталію ШЕПЕЛЬ за багаторічну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби.

Тож в цей святковий день бажаємо всім державним службовцям успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі служіння державі та закону.