Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Сьогодні 29 червня 2022 року відбулося чергове засідання обласної координаційної ради з вирішення питань осіб з інвалідністю під головуванням голови ради – заступника керівника Сумської обласної військової адміністрації Олега КОВАЛЯ. 

За участі виконуючого обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмили МУСІЯКИ та заступника директора Департаменту – начальника управління фінансів та соціального обслуговування населення Оксани БОГДАН. Участь у засіданні взяли 26 членів обласної координаційної ради.

 Зміни до складу обласної координаційної ради з вирішення питань осіб з інвалідністю внесені розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.06.2022 «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.11.2017 № 680-ОД».

За пропозиціями членів координаційної ради та громадських організацій осіб з інвалідністю до порядку денного засідання розглянуті питання:

-  про організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, в умовах воєнного стану;

- про соціальний захист в області осіб з інвалідністю внаслідок виробничого травматизму та професійних захворювань за кошти Фонду соціального страхування України;

- про організацію роботи ЛКК лікувально-профілактичних закладів області в частині оформлення направлення на МСЕК з метою встановлення групи інвалідності.

За результатами розгляду надані відповідні протокольні доручення.