Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ЩОДО ЗАМІНИ ПОСВІДЧЕНЬ

На черговому засіданні Комісії Сумської обласної державної адміністрації з розгляду документів для видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – обласна Комісія), всього розглянуто 29 особових справ:

5 щодо заміни посвідчень, із них: 4 особам будуть видані посвідчення нового зразка та по 1 справі відмовлено у заміні посвідчення;

ОБГОВОРЕНО АЛГОРИТМ ДІЙ ЩОДО НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У Департаменті соціального захисту населення Людмила Мусіяка, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту та Тетяна Марченко, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю провели робочу зустріч з представниками Сумського обласного центру соціальних служб.

Обговорили та відпрацювали алгоритм дій щодо надання соціальних послуг у територіальних громадах.

ГОТУЄМОСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ФОРУМУ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ «ДОСЛІДЖЕННЯ ШЛЯХІВ ВДОСКОНАЛЕННЯ СТРУКТУРИ ТА РІВНЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ПРАЦЕНАДЛИШКОВИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Програма «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області», розроблена Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 569-р вийшла переможцем серед багатьох  проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ОБЛАСНИХ ПРОГРАМ

Відбулася селекторна нарада в режимі відеозв’язку з керівниками управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій (укрупнених районів), міських рад.

Обговорили реалізацію Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2021 роки та Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

ПРО НАДАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ АТО/ООС ТА ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН

Сьогодні в рамках проекту: «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі» Міжнародною організацією «Право на здоров’я» проведено підсумковий Форум «Практика, досвід роботи та перспективи надання соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин» для спеціалістів соціальної сфери, які надають соціально-психологічні послуги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин.

Під час заходу відбулася презентація кращих практик та досвіду щодо надання соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин в Україні, в тому числі у форматі діяльності мобільних бригад та за принципом «рівний-рівному».