Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРИВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ

Шановні жінки!

Прийміть сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем!
Сьогодні ви берете активну участь у розвитку всіх сфер життя, зокрема й такої важливої, як соціальний захист населення.
Але, насамперед, кожна з вас – символ родинного затишку, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Низький уклін та щира вдячність за вашу невтомну працю, турботу, любов. Нехай кожен день життя буде світлим і сонячним. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серцяі дарують натхнення длянових успіхів.
Добра, злагоди, здоров’я, миру вам і вашим родинам.

Голова Сумської обласної
державної адміністрації
Василь Хома

ПРО ПОСИЛЕННЯ ҐЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ТА РОЗШИРЕННЯ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Проведено перше засідання робочої групи для впровадження проєкту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Посилення ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні» під головуванням Віталія Максименка – заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

«Ми маємо ці питання активно комунікувати, адже у суспільстві є нерозуміння того, що таке гендерна політика і як вона дотична до діяльності державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Необхідно пояснювати, що це не питання виключно жінок і чоловіків, це комплексне питання прав людини без залежності від статі чи віку. Забезпечення гендерної рівності – один з важливих факторів, що спроможний підсилити хід реформ в Україні, в тому числі реформи децентралізації», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Віталій Максименко.