Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ВИДІЛЯЮТЬСЯ КОШТИ НА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЖИТЛО ДЛЯ ЗАГИБЛИХ УБД НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ І-ІІ ГРУПИ

Похожее изображениеУряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи. 

Розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на виплату вказанї компенсації затверджено 13 червня 2018 року, повідомляють у Мінсоцполітики.

ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Про розподіл гуманітарної допомоги, що надходила в область упродовж 2017-2018 років поінформували два отримувача.

Як зазначили доповідачі, допомога надходила з Німеччини та Нідерландів і була спрямована на підтримку матеріальних баз державних і недержавних соціальних закладів області а також соціально уразливих верств населення. Серед товарів, що надійшли в якості гуманітарки – легкові автомобілі, лікарняні меблі, технічні засоби реабілітації, м’який інвентар, одяг та підгузки.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ВИЗНАЧЕННЯ ДАНИХ ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПРАЦІВНИКІВ ЗА РОБОТУ В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ В 1986-1990 РОКАХ

Цього разу комісією з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках Сумської обласної державної адміністрації розглянуто 3 справи.

За результатами засідання такі довідки видано 2 особам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи та 1 довідку – члену сім’ї померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИДАЧІ ПОСВІДЧЕНЬ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

На черговому засіданні члени Комісії розглянули 19 особових справ щодо видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, із них: 5 – на видачу посвідчень уперше, 9 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 5 – на видачу дублікатів посвідчень.

У своєму виступі на засіданні комісії начальник відділу пільг та компенсацій Департаменту соціального захисту населення Сумської облжержадміністрації Надія Степаненко зазначила, що на сьогодні в області проживає 13783 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.