Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

РОБОТОДАВЦІ БІЛОПІЛЬЩИНИ ТА БУРИНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

Відбулись семінар-наради за участю представників Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації та Управління Держпраці у Сумській області для суб’єктів господарювання Білопільського та Буринського районів.

Цього разу до участі долучилися більше 160 роботодавців зацікавлених у додержанні трудового законодавства.

ОТРИМУВАЧІ СУБСИДІЙ У БЕРЕЗНІ МАЮТЬ ПОВНІСТЮ РОЗРАХУВАТИСЯ ЗА ПОСЛУГИ З ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Про це у прямому ефірі телеканалу UA:Суми зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

Слід нагадати, що у лютому через системний збій у програмному забезпеченні споживачі ТОВ «Сумигаз Збут» не отримали платіжок за спожитий газ. Це викликало занепокоєння у отримувачів субсидій, які не змогли сплатити свої рахунки.

ВСТАНОВЛЕНО РОЗМІРИ ЩОРІЧНОЇ РАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ У 2018 РОЦІ

Картинки по запросу разова щорічна допомога до 5 травняКабінет Міністрів 14 березня прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ 52 ЧОРНОБИЛЬЦЯ ОТРИМАЛИ ПОСВІДЧЕННЯ

Про це повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цього разу на розгляд комісії подали свої документи 16 заявників, із них: 3 – на видачу посвідчень уперше, 4 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 1 – на подовження вкладки до посвідчення категорії 1А, 5 – на видачу дублікатів посвідчень, 3 – на підтвердження статусу.