Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ» НА РІВНІ РЕГІОНІВ ОБГОВОРЕНО УПРОДОВЖ СКАЙП-НАРАДИ

Під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович відбулась скайп–нарада, під час якої обговорені питання виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» в регіонах.

У студії на Сумщині до наради долучилися: директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський, заступник директора Людмила Мусіяка, начальник Служби у справах дітей Юрій Каліновський, директор Сумського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Шевченко.

З 1 СІЧНЯ СТАРТУЄ ПРОЦЕС НАДАННЯ СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЮ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

Про це поінформував директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський під час апаратної наради про голові облдержадміністрації.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року №1176 із 1 січня 2019 року стартує процес надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення субсидії та розрахунок її розміру залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати. Безпосередньо монетизація відбуватиметься у три етапи», - зазначив Михайло Дубровський.

ВРЕГУЛЬОВАНО ПИТАННЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ КОЛИШНІМ НЕПОВНОЛІТНІМ І МАЛОЛІТНІМ В’ЯЗНЯМ КОНЦЕНТРАЦІЙНИХ ТАБОРІВ І ГЕТТО

Про це повідомляють у Мінсоцполітики. Зміни прописані постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 2 Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї", що ухвалена 10 січня 2019 року.

Документ підготовлено Міністерством соціальної політики на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 15 вересня 2018 р. № 2542-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій".