Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ТУРБОТА ПРО ЧОРНОБИЛЬЦІВ ЗРОСТАЄ

Картинки по запросу мікрофон радіоБільше 30 років минуло з часу ліквідації Чорнобильської аварії, але й досі учасники ліквідації потребують допомоги.

Як повідомила в ефірі обласного радіо заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка, наразі в області перебуває на обліку 13998 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

НА СУМЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Представники влади, громадських організацій, чорнобильці та жителі міста вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасники зібрання поклали квіткові композиції у національних кольорах до пам'ятного знака Жертвам Чорнобиля. Пам'ять тих, хто ціною свого життя боровся із наслідками аварії на ЧАЕС, присутні вшанували хвилиною мовчання.   

14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ВІД АТОМНОГО ЛИХА

Картинки по запросу день ліквідатора картинка14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (День ліквідатора). Відзначення цього дня на загальнодержавному рівні офіційно введено  в 2006 році.

Саме таку дату вибрано для вшанування ліквідаторів не випадково. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

МОМ РЕАЛІЗУЄ ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ САМОЗАЙНЯТОСТІ ВПО ТА МІСЦЕВИХ ГРОМАД В УКРАЇНІ

Картинки по запросу самозайнятість мом картинкаМіжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії реалізує проект допомоги з працевлаштування та самозайнятості.

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення (віком 18 – 60 років) та проживають у Сумській  області.