Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Новини Шосткинської райдержадміністрації

    У відповідності до п.1 ст.24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Ради Міністрів України від 01.12.1990 № 357 «Положення про державну експертизу умов праці» з метою створення безпечних та здорових умов праці, спеціалістами управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації 21 серпня проведено вивчення стану дотримання законодавства щодо забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із несприятливими умовами праці, атестації робочих місць за умовами праці та наданням за її результатами пільг і компенсацій у ТОВ «Золотий дим».

     За результатами атестації 10 працівникам здійснюються доплати за шкідливі та важкі умови праці, 2 особам надається додаткова відпустка. Визначені категорії робітників, які зайняті у несприятливих умовах праці, пройшли плановий медичний огляд.

    У Колективному договорі ТОВ «Золотий дим» на 2012-2013 роки за результатами атестації робочих місць затверджено компенсації працівникам за роботу у несприятливих умовах та визначено перелік заходів з поліпшення безпеки праці та виробничого середовища, на які з початку  2013 року використано більше 2 тис. гривень.

     Поліпшення і створення безпечних умов праці, сприяє скороченню кількості випадків виробничого травматизму, профзахворювань. Тому питання атестації робочих місць повинно бути на контролі керівників усіх підприємств, установ та організацій, які використовують найману працю.