Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Особлива увага людям похилого віку

     «Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував на тому, що найбільше увага держави необхідна людям похилого віку. Особливо її потребують старенькі, які не мають рідних і знаходяться під опікою  державних спеціалізованих закладів», - підкреслив голова районної державної адміністрації Олег Шприндель під час привітання Зінаїди Вакуленко з 90-річним ювілеєм у Кролевецькому будинку-інтернаті. 

     Вручити квіти та подарунок з нагоди свята завітали також голова районної ради Микола Авраменко, голова районної ветеранської організації Іван Балабон та начальник управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець. Всі присутні висловили ювілярці  глибоку повагу та щиру вдячність за роки плідної праці, побажали міцного здоров’я та багато років активного життя.

     Зінаїда Вакуленко народилася 18 серпня 1923 року в місті Конотоп Сумської області. В Кролевецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів мешкає з вересня 2008 року. Все життя працювала на Конотопському цегельному заводі. Учасниця війни. Дітей та рідних немає.

     Директор Кролевецького районного будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів Віктор Міщенко висловив глибоку вдячність всім присутнім та гостям закладу  за увагу та турботу про підопічних закладу.