Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати – під контролем влади

     Стан ліквідації боргів з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області розглянули 2 вересня на нараді під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тамари Іщенко.

      «За оперативною інформацією, що надійшла від місцевих органів влади, станом на 1 вересня загальна заборгованість найманим працівникам підприємств, установ і організацій області на початок вересня становить 54,2 млн. гривень, що на     4,6 млн. гривень (або на 7,8%) менше до показника на початок року», - зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц.

     Учасники засідання обговорили зміни показників погашення боргів працівникам промислових підприємств області та працівникам підприємств-надавачів комунальних послуг, стан і перспективи ліквідації заборгованості із заробітної плати на підприємствах, стосовно яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та стан виконання рішень судів про примусове стягнення заборгованості із заробітної плати та їх реалізації державною виконавчою службою в області.

     За підсумками наради були надані конкретні доручення та встановлено контроль за їх виконанням.