Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Урочистості до Дня знань у Конотопському будинку-інтернаті

   2 вересня у Конотопському дитячому будинку-інтернаті відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

     На свято завітало багато почесних гостей з подарунками. Зі словами привітання до присутніх звернувся директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолій Боярко та директор дитячого будинку Анатолій Доля, який вручив грамоти і подяки кращим вихованкам дитячого будинку.

    Привітати колектив зі святом завітали також шефи - голова профкому локомотивного депо станції Конотоп Віктор Пушко, представники громадської ради при будинку-інтернаті Михайло Казарцев і Любов Рябуха. На святі звучали слова подяки і привітань від батьків вихованок, які в цей день відвідали будинок-інтернат. Отець Стефаній благословив весь колектив дитячого будинку на плідну працю в новому навчальному році.

    Учасники дитячої художньої самодіяльності показали цікаву концертну програму. Лунали пісні на шкільну тематику,  а відомі казкові герої - Буратіно, Попелюшка, Незнайко, Ромашка, Шапокляк розважали гостей своїми жартами. Шкільний дзвінок подав свій голос за участю кращої вихованки молодіжного відділення Гриценко Ольги та наймолодшої вихованки Кадуріної Валерії. Художній колектив працівників інтернату «Смерека» увінчав концертну програму українськими піснями.

    Отримавши у подарунок  набори для творчості, спортивний інвентар, канцелярське приладдя, вихованки повноцінно розпочнуть новий 2013-2014 навчальний рік.

   Адміністрація та працівники установи створюють всі необхідні умови для проведення комплексної реабілітації інвалідів.