Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Новини УПСЗН Глухівської міської ради

     Відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича по всій державі особлива увага приділяється створенню належних умов для  виховання і розвитку майбутнього покоління. З метою залучення дітей з особливими потребами до здорового способу життя, їх фізкультурно-спортивної реабілітації та з нагоди 70-ої річниці визволення міста Глухова  від німецько-фашистських загарбників 30 серпня  в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проведено  спортивне свято.

     «Кожен учасник у цих змаганнях – вже є переможцем та взірцем незалежності духу», - зазначила начальник управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради  Лариса Громак, вітаючи всіх присутніх зі святом.

    За І місце боролись команди вихованців Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Білопільського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

    На початку змагань вихованець Білопільського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олександр Бражник подарував усім присутнім свій музичний номер.

     Під гучні оплески вболівальників юні спортсмени змагались у конкурсах та естафетах. За результатами змагань перше місце виборола Глухівська команда, друге – команда з міста Шостка, а третє місце посіла команда з міста Білопілля.

     За свої спортивні успіхи діти отримали кубки, медалі, грамоти  та солодкі подарунки від міського голови Юрія  Бурлаки. Відділення Товариства Червоного Хреста в місті Глухові подарувало учасникам та вболівальникам блокноти та солодощі.