Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На порядку денному - соціальний захист дітей-інвалідів

     Сьогодні на черговому засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення під головуванням директора Департаменту Анатолія Боярка, за участю заступників директора розглянули питання дотримання законодавства щодо соціального захисту дітей-інвалідів і питання про заходи щодо усунення порушень вимог Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про автомобільний транспорт».

     Начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Людмила Мусіяка поінформувала щодо перевірок, які були здійснені органами прокуратури області у 2013 році з питань соціального захисту дітей-інвалідів. Порушення законодавства в частині виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» виявлені в 4 управліннях праці та соціального захисту населення області: Краснопільської, Недригайлівської, Путивльської і Ямпільської райдержадміністрацій. До посадових осіб, винних у порушенні законодавства, вжиті заходи дисциплінарного впливу.

     Про заходи щодо усунення порушень вимог Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про автомобільний транспорт» поінформувала начальник відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту Надія Степаненко: «Перевірки, проведені прокурорами районної ланки в місцевих органах соціального захисту населення, виявили порушення в організації перевезення пільгових категорій громадян підрозділів Сумської, Великописарівської, Середино-Будської районних державних адміністрацій», що стосувалися невідповідністі вимог укладених договорів із перевізниками про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян.

     Заслухані звіти начальників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій по усуненню недоліків, виявлених під час перевірок.

    За підсумками засідання колегії начальникам управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій були дані доручення щодо необхідності  забезпечення контролю за дотриманням законодавства з питань надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, пільгового перевезення окремих категорій громадян.