Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Барви життя очима дітей з особливими потребами

      З метою сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з особливими потребами 3 жовтня у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва проведено регіональний етап Всеукраїнського фестивалю «Барви життя».

     На свято завітала заступник директора Департаменту соціального захисту населення Валентина Пікіна, яка зазначила: «Фестиваль «Барви життя» щороку збирає дуже талановитих людей з особливими потребами, допомагає залучити їх до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного та театрального мистецтв, привертає увагу державних, громадських організацій до проблем інвалідів».

     Поряд із соціальною реабілітацію діти з обмеженими фізичними можливостями долучаються до культурного життя. У регіоні постійно проводяться фестивалі «Веселка», «Творчість не має меж», «Розмай», «Надія», «Повір у себе», у яких беруть активну участь не лише діти з Сумщини, а й з усієї України.

    У фестивалі взяли участь 18 обдарованих конкурсантів та колективів з Білопільського, Недригайлівського, Сумського, Тростянецького районів, міста Суми, Конотоп та Лебедин. Переможці конкурсного відбору представлятимуть Сумщину на заключному етапі Фестивалю в Києві.

     Конкурсанти демонстрували мистецтво звичайної та жестової пісні (солісти, дуети),  театральної експозиції, хореографічної постановки, інструментального виконання, літературного читання та художньої творчості (образотворчої і декоративно-прикладної).

       По завершенню заходу учасникам були вручені дипломи та пам’ятні сувеніри.

     У рамках Фестивалю у фойє Сумського обласного театру для дітей та юнацтва розгорнуто виставку декоративно-ужиткового мистецтва дітей з обмеженими фізичними можливостями.