Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПЕЦІАЛІСТИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, МІСЬКИХ РАД, ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УСПІШНО ЗАКІНЧИЛИ ДВОДЕННЕ НАВЧАННЯ

На базі Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації відбулося навчання в режимі онлайн для спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад за спеціальною короткостроковою програмою: «Соціальний захист постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та членів їх сімей у Сумській області.

Навчання проведено Сумським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Відкрив захід та привітав всіх учасників з початком навчання Михайло Дубровський, директор Департаменту.

 

Під час навчання розглянуті питання щодо встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» з числа учасників антитерористичної операції (ООС). Розглянуті питання загальних аспектів соціального захисту учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, використання коштів за бюджетною програмою «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професіональної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» з метою повернення їх до мирного життя. З цих питань доповідали представники Департаменту соціального захисту населення Сумської державної адміністрації - Лідія Лисаченко, начальник відділу координації контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, Ольга Ситник, начальник відділу з питань управління фінансовими ресурсами та організації санаторно-курортного лікування - головний бухгалтер Департаменту.

Тема «Інститут викривачів – як перспектива ефективної боротьби з корупцією», яку розкрила у своїй доповіді Тетяна Мироненко, радник голови Сумської облдержадміністрації, визвала неабияку зацікавленість у слухачів.

 

Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту ознайомила учасників навчання з історичними засадами гендерної теорії  та подолання гендерно зумовленого насильства в Україні.

Наприкінці навчання всі учасників навчання прийняли участь в дискусії на тему корпоративної культури державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яку запропонувала Тетяна Мироненко, радник голови Сумської облдержадміністрації.

Насамкінець Михайло Дубровський, директор Департаменту підбив підсумки дводенного навчання.