Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ПІД ЧАС РОБОТИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, МІСЬКИХ РАД

На черговій селекторній нараді з керівниками структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, обговорили нагальні питання, що виникають під час роботи.

Одним з питань, що потребує особливої уваги, є верифікація соціальних виплат. З цього питання ознайомила присутніх учасників наради Валентина Соболєва, начальник відділу соціальних гарантій Департаменту.

 

Як повідомила присутніх Надія Степаненко, заступник начальника управління – начальник відділу пільг та компенсацій Департаменту, до органів соціального захисту населення стали надходити звернення структурних підрозділів ДСНС щодо проведення доплати особам, які працювали під час гасіння пожежі в зоні відчуження. Такі виплати передбачені статтею 39 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та постановами Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 № 831, від 20.09.2005 № 936.

Про заходи щодо протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, створення мобільних бригад ознайомила учасників наради Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту.

Наприкінці наради всі учасники отримали вичерпні відповіді на свої питання та надані доручення з питань щодо формування обласної Координаційної ради учасників АТО, підключення до ПК «Соціальна громада», відзначення Дня батька та організації перевірок органів Пенсійного фонду України.