Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Житлові умови воїнів-інтернаціоналістів поліпшаться

     Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко 15 жовтня відбулося засідання обласної комісії з розгляду питань забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів за рахунок коштів державного бюджету.

      «Тисячі українців у різний час пройшли випробування бойовими діями. Вони гідно виконали свій військовий обов’язок, проявили героїзм та самопожертву. Влада робить все можливе для покращення їх соціального захисту», – підкреслила   Тамара Іщенко.

     Слід зазначити, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2011 № 223 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» (зі змінами) передбачено, що розпорядниками коштів нижчого рівня за бюджетною програмою КПКВК 2505050 «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» є Рада міністрів Автономної республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські адміністрації або їх структурні підрозділи.

       На засіданні, відповідно до поданих районними державними адміністраціями та міськими радами списків, членами комісії були вивчені особові справи осіб, які відповідно до свого статусу мають право на отримання житла.

      В рамках виконання соціальних ініціатив Президента на поліпшення житлових умов воїнів-інтернаціоналістів цього року з Державного бюджету Сумській області виділено майже 3 мільйони гривень.

     Надання житла воїнам-інтернаціоналістам буде здійснюватися відповідно до чинного законодавства.