Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ВИПЛАТУ В РЕГІОНІ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЦЬОГО РОКУ В ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ПЕРЕДБАЧЕНО 924 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Про це в «прямому ефірі» обласного телебачення зазначила начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка

Органи соціального захисту населення області, на виконання програми Президента «Україна для людей»,  виплачують більше 10 видів допомоги:  допомогу багатодітним і малозабезпеченим родинам, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, для догляду за інвалідами, людям похилого віку і т.д.

«Завдяки злагодженій роботі Уряду та місцевої влади кошти з Державного бюджету вчасно надходять на рахунки одержувачів», – зазначила Людмила Мусіяка.

Держава не залишається осторонь проблем громадян з особливими потребами. Реалізація соціальних ініціатив Президента  дозволила підвищити рівень матеріального забезпечення цієї категорії населення.

З 28 липня 2013 року внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» щодо підвищення розміру виплат державної допомоги на догляд за дітьми-інвалідами.

Законом передбачено підвищення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А (з виключно високою мірою втрати здоров'я) з 50 до 100 % прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку.

За статистичними даними на 01.01.2013 у Сумській області на обліку перебуває 3490 дітей-інвалідів.

У регіоні отримують відповідну допомогу на 3091 дітину-інваліда, з них 2174 особи одержують допомогу разом з надбавкою на догляд.