Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТАРТУВАВ ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ-СЕМІНАР В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ПОШИРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ СУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ В СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В УКРАЇНІ»

«Мета цього семінару полягає у тому, щоб підсилити спроможність регіональної мультидисциплінарної групи суб’єктів Національного механізму взаємодії щодо ефективного впровадження нового законодавства України в сфері протидії торгівлі людьми на регіональному рівні», - підкреслив співробітник проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Кириленко.

За його словами, Міністерство соціальної політики України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні з 2009 року впроваджує проект «Поширення Національного механізму взаємодії  суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми в Україні» в Чернівецькій, Донецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Харківській та Луганській областях, а з 2013 року поширення проекту заплановано ще в семи регіонах країни, зокрема в Сумській області.

В межах реалізації цього проекту у 2-х пілотних областях – Чернівецькій та Донецькій – було відпрацьовано механізм міжвідомчої взаємодії організацій та установ щодо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми як основи національного механізму перенаправлення постраждалих  від торгівлі людьми.

Представники пілотних регіонів поділилися з учасниками тренінгу  досвідом роботи та своїми напрацюваннями. Присутнім були презентовані слайди,  що стосувалися законодавства в сфері протидії торгівлі людьми. Були обговорені питання: «Потерпілий і постраждалий», «Що таке «торгівля людьми?», «Як і чому відбувається торгівля людьми, її наслідки», «Національне законодавство з питань торгівлі людьми» та «Ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми». Всі учасники активно брали участь в обговоренні.

На заході були присутні представники управлінь обласної державної адміністрації, дотичні до реалізації Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми.

Як зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Валентина Пікіна: «Реалізація зазначеного проекту дасть можливість випрацювати чіткий механізм взаємодії організацій та установ щодо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, допоможе спрацювати на упередження цього суспільного явища в майбутньому».