Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНОМУ ВЕБІНАРІ

Національне Агентство України з питань державної служби «Українська школа урядування» провело  вебінар в онлайн-режимі  для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників у сфері соціального захисту населення за  спеціальною короткостроковою програмою на тему: «Соціальний захист осіб із числа ветеранів війни та учасників АТО».

Працівники відділу координації та контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей  Департаменту соціального захисту населення прийняли участь у навчанні.

Під час вебінару розглянуто питання взаємодії Міністерства у справах ветеранів України з органами соціального захисту населення. З цього питання доповідав  Ігор Мальцев, директор Директорату соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України.

 

Про забезпечення прав на лікування та оздоровлення учасників АТО/ООС повідомила присутніх на вебінарі Ірина Шамраєва, заступник начальника відділу забезпечення прав на оздоровлення Міністерства у справах ветеранів України.

Також були розглянуті питання надання пільг та соціальних гарантій ветеранам війни з числа учасників АТО/ООС, забезпечення житлом осіб деяких категорій,організації заходів із соціальної, професійної адаптації учасників АТО/ООС, соціально-психологічного супроводу ветеранів антитерористичної операції. На всі проблемні питання  були надані відповіді.