Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ЖИТЛОМ

Про це йшлося на засіданні обласної комісії з розгляду питань забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів за рахунок коштів державного бюджету під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко.

Участь у засіданні взяли представники апарату Сумської облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення, управління капітального будівництва, Української Спілки ветеранів Афганістану, управління обліку, розподілу та приватизації Сумської міської ради, управління соціального захисту населення Сумської міської ради та заступник міського голови.

«Першочергове завдання влади огорнути турботою кожного воїна-інтернаціоналіста, громадянина, який гідно виконав свій військовий обов’язок, проявив героїзм та самопожертву під час війни в Афганістані», – підкреслила Тамара Іщенко, розпочинаючи засідання.

З метою сприяння Комісії в здійсненні повноважень щодо використання коштів, передбачених у державному бюджеті за Програмою, районними державними адміністраціями та міськими радами Сумської області, надано списки воїнів-інтернаціоналістів, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов у виконавчих комітетах.

У регіоні для забезпечення житлом на обліку перебувають 379 осіб – воїнів-інтернаціоналістів, з них: 353 особи учасники бойових дій на території інших держав для першочергового забезпечення житлом,  починаючи з 1986 року; 20 – учасники бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва для позачергового забезпечення житлом, починаючи з 2002 року; 6 – сімей  учасників бойових дій на території інших держав, за якими згідно з чинним законодавством зберігається право подальшого перебування на квартирному обліку.

На підставі поданих списків сформовано загальний по Сумській області список осіб зазначеної категорії.

За попереднім орієнтовним розрахунком згідно із вказаним списком всього по області у 2013 році планується придбати 10 квартир для воїнів-інтернаціоналістів.