Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАКУПІВЛЮ КВАРТИР ДЛЯ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ РОЗПОЧАТО!

Департаментом соціального захисту населення розпочато процедуру закупівлі житла для воїнів-інтернаціоналістів за рахунок коштів державного бюджету.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2011 № 223 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» (зі змінами) передбачено, що розпорядниками коштів нижчого рівня за бюджетною програмою КПКВК 2505050 «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» є Рада міністрів Автономної республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські адміністрації або їх структурні підрозділи.

Надання житла воїнам-інтернаціоналістам буде здійснюватися згідно зі сформованими списками зазначеної категорії громадян та відповідно до чинного законодавства.

Фізичні та юридичні особи, які бажають запропонувати житло для закупівлі воїнам ‑ інтернаціоналістам, мають можливість ознайомитися з оголошенням, наказом Департаменту соціального захисту населення та заповнити анкету.