Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТВОРЧІСТЬ НЕ МАЄ МЕЖ

До Міжнародного дня інвалідів у Сумському палаці дітей та юнацтва проведена щорічна обласна виставка робіт художньо-прикладного мистецтва за участю заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко та заступника директора Департаменту соціального захисту населення Валентини Пікіної.

«Назва виставки – «Творчість не має меж» дуже символічна, оскільки участь у ній беруть люди з обмеженими фізичними можливостями. Проте, своїми роботами учасники підтвердили, що вони можуть у повній мірі конкурувати з людьми, які не мають фізичних обмежень»,  – зауважила Тамари Іщенко, звертаючись до присутніх.

Виставкові твори, виготовлені руками людей з фізичними вадами, надихають, налаштовують на оптимізм, вселяють віру в необмежені людські можливості. Автори робіт продемонстрували громадськості неповторну художню майстерність, силу свого таланту і вкотре довели, що творчість не має меж.

Щороку зростає кількість учасників, які експонують свої твори на обласній виставці. Так, у цьому році 91 особа з особливими потребами з різних районів та міст області представили 130 робіт. Крім того, Сумщина щороку представляє роботи на Всеукраїнську виставку виробів, художніх творів, виготовлених інвалідами. У цьому році на таку виставку направлено 14 кращих виробів художньо-прикладного мистецтва 10 інвалідів області.

За активну життєву позицію, майстерність і  талант автори кращих робіт нагороджені заохочувальними відзнаками. Тамара Іщенко вручила Дипломи та солодкі подарунки Чорній Яні, Мельнику Владиславу, Кубракову Олексію, Старіковій Олені, Тимченко Оксані.