Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА ПСИХОЛОГІЧНУ РЕАБІЛІТАЦІЮ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ АТО/ООС НА КОНТРОЛІ ДЕРЖАВИ

З метою обговорення питань використання бюджетних коштів у поточному році за напрямком «Здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників революції Гідності та учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» Міністерство у справах ветеранів України провело селекторну нараду з представниками структурних підрозділів з питань соціального захисту населення під головуванням Ігора Безкаравайного, заступника Міністра.

Відповідно до наказу Міністерства у справах ветеранів України від 25.03.2021. № 65 гранична вартість послуг з психологічної реабілітації за 1 добу у 2021 році становить 743 гривні (за 18 днів – 13,37 тис. гривень) для учасників бойових дій, для осіб з інвалідністю внаслідок війни – 619 гривень (за 18 днів – 11,14 тис. гривень). Сумській області на 2021 рік за напрямом психологічна реабілітація учасників АТО/ООС виділені кошти у сумі 2,6 млн гривень, що дозволить надати таку послугу 190 особам.

 

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 528 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад.

Грошова компенсація вартості проїзду учасників АТО/ООС до реабілітаційних установ та назад виплачується органами соціального захисту населення у разі користування міжміським транспортом:

залізничним – у розмірі фактичних витрат, підтверджених проїзними документами, але не більше вартості проїзду у плацкартному/купейному вагоні швидкого поїзда та вагоні другого класу швидкісного поїзда;

автомобільним загального користування (крім таксі) – у розмірі фактичних витрат, підтверджених проїзними документами.

Витрати на проїзд транспортом міського та приміського сполучення відшкодуванню не підлягають.

У нараді прийняли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський, директор Департаменту, Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту, Лідія Лисаченко, начальник відділу по роботі з ветеранами війни управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій, Ірина Михайлик та вікторія Рощіна, головні спеціалісти відділу фінансів та діяльності стаціонарних установ Департаменту.