Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

30 ЛИПНЯ СВІТОВА СПІЛЬНОТА ВІДЗНАЧАЄ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти. Ця проблема не втрачає актуальності у ХХІ століття для жодної країни світу, включаючи Україну.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в Україні щороку проводиться інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації виступив організатором інформаційної кампанії в Сумській області.

 

У місті Суми Департаментом у співпраці з громадськими організаціями «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», «СМАЙЛ» та «Ліга сучасних жінок», вихованцями «Соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»,  іншими суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми: представники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, Сумської районної державної адміністрації, Сумської міської ради, управління міграційної поліики Головного управління Нацполіції в Сумській області, Управління державної міграційної служби України в Сумській області, Регіонального управління БВПД в Сумській області,  ЗМІ, на Театральній площі було представлено чотири локації: з інформування пересічних громадян про проблему торгівлі людьми з використанням інсталяції «Невидимі», огляд матеріалів фотовиставки з тематики протидії торгівлі людьми, квест «Лабіринт можливостей», програвання небезпечних ситуацій щодо торгівлі людьми з використанням настільних ігор «ANTI TRAFFICKING», «Ліза подорожує світом» та робота відкритого консультативного майданчику «Людська безпека»: розповсюдження інформаційних тематичних матеріалів.

Відкрив захід  Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Учасники та перехожі мали можливість поспілкуватись та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

  Наприкінці акції представлено тематичний театральний перфоманс «НЕМАНЕКЕНИ» Сумським родинним театром «Нянькіни».