Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ СТВОРИЛИ КОНСУЛЬТАТИВНУ РАДУ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Сумській обласній державній адміністрації утворена розпорядженням голови Сумської облдержадміністрації № 490-ОД від 23.07.2021

Консультативна рада – це консультативно-дорадчий орган при Сумській облдержадміністрації створений з метою підтримки забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

 

Як запевнив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, робота Консультативної ради буде налагоджена ефективно, жодне питання не залишиться без фахового розгляду.

«Кожне проблемне питання, які складно розв’язати, буде особисто надходити до мене, і я додатково вирішуватиму, чим саме ми можемо допомогти та які сили і ресурси підключити, – зазначив голова облдержадміністрації. – Наше завдання сьогодні забезпечити гідне життя учасникам АТО/ООС, їх родинам, батькам. Ми будемо працювати з кожним міським, сільським, селищним головоюдля отримання максимального результату».

Дмитро Живицький наголосив: «Це моральний обов’язок кожного посадовця, його робота і пріоритети мають бути спрямовані на допомогу і вирішення конкретних проблем людей».

Головою Консультативної ради призначено Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА. Також на засіданні відповідно до Положення про Консультативну раду шляхом голосування більшості присутніх заступником голови Консультативної ради було обрано Володимира ЛАВРИКА, голову громадської організації «Спілка ветеранів АТО Сумської області».

Довідково. Указом Президента України 2 червня 2020 року № 209/2020 «Про Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України» затверджено склад Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, яка діє при Президентові України.

Раніше при Сумській обласній державній адміністрації діяла Координаційна ради з надання допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, яка ліквідована вище зазначеним розпорядженням.