Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗУСТРІЛИСЯ З МАЙБУТНІМИ ПРАЦІВНИКАМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Питання органiзацiї та здiйснення соцiальних допомог не втрачають актуальностi: формуються новi пiдходи до цього поняття, змiнюється роль держави, розвиваються новi iнститути соцiального захисту.

Сумський державний унiверситет готує принципово нового ефективного фахівця у сфері соціальної роботи, здатного працювати в галузях соціальної інженерії, HR-менеджменту, соціального підприємництва, менеджменту громадських організацій, соціальної діагностики та прогностики, роботи з клієнтами, соціально-корекційної роботи.

На базі Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації пройшла зустріч студентів-першокурсників за спеціальністю «соціальна робота» з Михайлом Дубровським, директором Департаменту.

 

Михайло Дубровський ознайомив майбутніх фахівців щодо організації соціальної роботи в Сумській області, особливостями системи соціального захисту населення, можливі заходи удосконалення діючої системи соціального захисту окремих категорій населення України та історією розвитку соціальної роботи в регіоні.

Валентина Соболєва, начальник відділу соціальних гарантій управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Департаменту поінформувала присутніх про види соціальних допомог населенню.

Під час зустрічі студенти отримали вичерпні відповіді на запитання.