Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА СТВОРЕННЯ МЕРЕЖІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СЛУЖБ ПІДТРИМКИ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

Відбулася онлайн нарада щодо реалізації у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції.

Участь у нараді взяли представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації – директор Департаменту Михайло ДУБРОВСЬКИЙ,заступник директора Департаменту – начальник управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Людмила МУСІЯКА та заступник начальника управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій – начальник відділу пільг та компенсацій Надія СТЕПАНЕНКО.

ПРО ЗАПУСК НОВИХ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ

З метою забезпечення якісного впровадження нових електронних послуг за участі представників Мінсоцполітики, Мінцифри, а також державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» відбулося навчання в режимі відеоконференції.

Участь у навчанні взяли представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації – директор Департаменту Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, заступник директора Департаменту – начальник управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Людмила МУСІЯКА та начальник відділу соціальних гарантій управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Валентина СОБОЛЄВА. Також були запрошені структурні підрозділи з питань соціального захисту населення РДА та відповідних виконавчих органів міст обласного значення.

ЗАХОДИ ЩОДО ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ

Відбулось засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайла ДУБРОВСЬКОГО у форматі відеозв’язку

Як повідомила заступник начальника управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій – начальник відділу пільг та компенсацій Надія СТЕПАНЕНКО, на сьогодні важливим стратегічним завданням є втілення заходів у напрямку формування самодостатньої сім’ї, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності.

В області діє Обласна комплексна програма соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

КАМПАНІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» СТАРТУВАЛА

З 25 листопада до 10 грудня міжнародна спільнота проводить кампанію «16 днів проти насильства».

Ввечері, о 17:00, 25 листопада будівлю Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації підсвітили офіційним кольором кампанії – помаранчевим.

«УСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Незважаючи на те, що ми живемо в XXI столітті, статистика про факти насильства щодо жінок є невтішною. Більше того, можна навіть з упевненістю стверджувати, що офіційні дані про це не відображають реальний масштаб проблеми.

У приміщенні Сумської обласної державної адміністрації організовано експозицію з трансляцією тематичних відеороликів та фотовиставкою до фотопроекту «Усе починається з мами».

ВІДБУЛАСЯ ПІДСУМКОВА ЗУСТРІЧ СПІЛЬНОГО ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ «РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЖІНОК ЯК ВІДПОВІДЬ НА КРИЗУ COVID-19 В УКРАЇНІ»

Проєкт є спільною пілотною ініціативою International Labour Organization та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Сумська область стала пілотним регіоном впровадження проєкту.

Участь у заході взяли заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ та представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації – директор Департаменту Михайло ДУБРОВСЬКИЙ та начальник управління організаційної роботи та соціально-трудових відносин Департаменту Оксана ЛЕВЧЕНКО.

«Сприяння розширенню економічних можливостей жінок, підтримка економічної стійкості жінок – це важливий крок гендерної рівності», – зазначила Вікторія МЕДВІДЬ.