Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА КОНТРОЛІ ДЕРЖАВИ

Відбулось засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням  Вікторії МЕДВІДЬ, заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

Під час засідання обговорили стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області станом на 01.09.2021.

Як повідомила Вікторія Медвідь,за даними Державної служби статистики України, станом на 01.09.2021, сума боргу з виплати заробітної плати на 21 підприємстві області становила 318 млн гривень. При цьому 85% – борг утворений у минулих періодах.

Посадовець зазначила, що на державному рівні на контролі знаходяться  питання погашення зарплатних боргів, особливо працівникам бюджетних установ, закладів охорони здоров’я та акцентувала увагу на чіткому формулюванню викладеної ситуації під час засідання, внесенню відповідних пропозицій щодо її вирішення.

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» в рамках виконання завдань проекту Міністерства соціальної політики України «Реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Тернопільській області», що реалізується за підтримки Світового банку, проводить серію тематичних онлайн-консультацій щодо роз’яснення суті документів та їх практичного застосування.

Сьогодні відбулась  консультація на тему: «Порядок та процедури влаштування дитини під патронат та виходу з патронату».

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В прищенні Кролевецької міської ради Конотопського району проведено виїзний прийом громадян з питань соціального захисту представниками Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Валентиною Соболєвою, начальником відділу соціальних гарантій управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій і Тетяною Марченко, начальником відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю управління фінансів та соціального обслуговування населення

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19?

Вакцини від COVID-19 містять нейтралізовану частинку або цілий «вбитий» вірус. Коли її вводять в організм, вона знайомить нашу імунну систему зі збудником хвороби та вчить її виробляти антитіла та відповідні клітини для боротьби з захворюванням

Якщо цей збудник, тобто вірус, потрапить в організм, навчена імунна система швидко визначить та знищить його, не допустивши масштабного розвитку хвороби.

ПОСТРАЖДАЛІ ПІД ЧАС ЗАХИСТУ БАТЬКІВЩИНИ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО/ООС З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Комісія з питаньнадання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС та сім'ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС, 16 вересня на черговому засіданні розглянула 2 заяви від сім’ї загиблого під час захисту Батьківщини та 4 заяви військовослужбовців, які отримали ушкодження здоров’я під час проходження військової служби чи захисті Батьківщини в зоні проведення АТО/ООС.

Прийнято рішення надати одноразову матеріальну допомогу обом сім’ям загиблого учасника АТО та 3 постраждалим учасникам АТО/ООС, які звернулись на комісію, у розмірі по 25тис.гривень кожному. Звернення одного учасника АТО/ООС залишено на доопрацювання.

У С. РИБЦІ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПЛАНУЮТЬ РОЗБУДУВАТИ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ З КРИТИМ ОПАЛЮВАЛЬНИМ МАНЕЖЕМ ДЛЯ ЗАНЯТЬ З ІПОТЕРАПІЇ

Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час урочистостей з нагоди Дня відкритих дверей у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, який відбувся на базі структурного підрозділу центру у с. Рибці

Вітаючи вихованців та колектив центру із Днем відкритих дверей, Дмитро Живицький зазначив, що його із цим центром поєднує спільна мрія.