Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

24 ЧОРНОБИЛЬЦЯ СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ПОСВІДЧЕННЯ

Про це повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка за результатами засідання комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цього разу на розгляд було подано 28 особових справ щодо видачі посвідчень, що дають право на отримання пільг та компенсацій. Із загальної кількості заявників: 6 – на видачу посвідчень уперше, 10 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 2 на видачу вкладки до посвідчення категорії 1А, 9 – на видачу дублікатів посвідчень та 1 справа за результатами перевірки.

ЛЮДМИЛА МУСІЯКА: «МИ НЕ МОЖЕМО ОМИНУТИ УВАГОЮ ТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ВОЇНАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ»

Під час засідання профільної Координаційної ради заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка звернулась до громадських організацій та членів ради з проханням надати пропозиції щодо кандидатур на нагородження активістів волонтерського руху.

«Ми не можемо оминути увагою тих людей, які приймають активну участь у житті наших захисників, які надають їм та їх сім’ям допомогу і підтримку. Якщо до початку подій на Сході країни волонтери допомагали людям похилого віку, інвалідам, то з перших днів проведення антитерористичної операції вони беруть активну участь у зборі та наданні допомоги бійцям», - запевнила Людмила Мусіяка.

ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

«Наразі в місцевих органах соціального захисту населення області на обліку перебувають 311 учасників антитерористичної операції (у т.ч. 306 учасників бойових дій та 5 інвалідів війни) щодо забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування», - зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Сумській області.

За її інформацією на 2017 рік з держбюджету для закупівлі санаторно-курортних путівок зазначеній категорії громадян виділені кошти в сумі 1,33  млн. гривень.

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ДЛЯ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ ОТГ

У стінах Управління Держпраці у Сумській області організовано семінар-навчання для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад Сумщини. У рамках семінару учасники ознайомилися зі специфікою роботи в напрямку контролю за додержанням трудового законодавства.

До роботи семінару долучилася засупник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц, яка наголосила на необхідності та важливості таких заходів для підготовки кваліфікованих фахівців.