Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

УЧАСНИКАМ АТО ВІДШКОДОВУВАТИМУТЬ ВАРТІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ МРТ

На 2017 рік в обласному бюджеті для цих цілей передбачено 50 тисяч гривень.

Під час розгляду даного питання на засіданні Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка зазначила, що компенсація надається за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 100% фактичної вартості зазначених послуг.

ЗА 6 МІСЯЦІВ 2017 РОКУ ДО УСЗН РДА, МР НАДІЙШЛО 1080 ЗВЕРНЕНЬ ТА ПОВІДОМЛЕНЬ ЩОДО НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї

Про це поінформувала слухачів обласного радіо заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

«За І півріччя цього року до управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад надійшло  1080 звернень та повідомлень щодо насильства в сім'ї. Найбільше через домашнє насильство зверталися жінки – 981 звернення, а це 91 відсоток від загальної їх кількості», – зазначила Людмила Мусіяка.

ВІДВЕРТА РОЗМОВА ПРО СУБСИДІЇ

Про надання населенню житлових субсидій розповіла глядачам телеканалу Атv заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмила Мусіяка.

Посадовець зазначила, що цьогоріч вже 289 тис. домогосподарств регіону отримували житлову субсидію.

ПРО ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВПО ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

Картинки по запросу навчання картинкаДля фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області проведено навчання з питань чинного законодавства в сфері соціального захисту вільно переміщених осіб.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка детально зупинилась на багатьох аспектах.