Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 07.07.2016

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

В умовах внутрішньої міграції громадян, які переселяються з окупованої території та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами.

У РОМНАХ ВІДКРИЛИ ІНКЛЮЗИВНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОЩАДБАНКУ

У Ромнах відкрито інклюзивне відділення Ощадбанку, адаптоване для обслуговування людей з особливими потребами. 

Для вільного доступу людей з вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату в новому відділенні передбачені: пандус; тактильна плитка; тактильні маркери; кнопка виклику менеджера; банкомат та інформаційно-платіжний термінал із тактильними маркерами, роз’ємом для навушників та програмою для керування голосом.

ПРЕЗЕНТОВАНО РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ ВПО

У приміщенні Сумського прес-клубу за участю представників Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбулась прес-конференція з  питань забезпечення прав дітей ВПО.

Захід організовано СОГО «ЦПРР «Калинове гроно». Учасникам заходу представлено результати моніторингу «Забезпечення прав дітей із середовища внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території трьох районів Сумської області».

ДЕРЖАВА ТУРБУЄТЬСЯ ПРО СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ

У Департаменті соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації відбулось чергове  засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги постраждалим та сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції. 

Цього разу на розгляд комісії подано 5 заяв військовослужбовців, які постраждали при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Під такою назвою пройшла навчально-практична конференція на базі Соціального гуртожитку для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Сумах.

Захід організовано в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».