Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

З НАГОДИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ ВУЛИЦЯМИ СУМ ПРОЙШЛА «ХОДА ЗА СВОБОДУ»

«Хода за свободу/Walk for Freedom» – це мовчазна і мирна хода, яка пройшла вулицями обласного центру на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Її метою також є  підвищення рівня обізнаності жителів місцевої громади щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему.

Організовано акціюДепартаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації спільно з ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», за підтримки Міністерства соціальної політики України, Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної Організації з Міграції та місцевих адміністрацій.

ОФОРМЛЕНО ВИСТАВКУ ФОТОРОБІТ

У стінах Сумської муніципальної галереї, до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми оформлено тематичну фотовиставку «ПротиДІЙ торгівлі людьми».

Організатор виставки - Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. Її мета – засобами фотомистецтва підкреслити важливість проблеми, привернути увагу, поінформувати громадськість про існуючі в суспільстві ризики потрапляння в рабство, заохотити жителів міста протидіяти цьому злочину.

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

З нагоди Дня Українського козацтва в Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці відбувся святковий концерт. 

Аби привітати підопічних зі святом, до закладу завітав директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський. Він побажав їм міцного здоров'я, довгих років життя, мирного неба та цікавого дозвілля.

БУДИНКИ-ІНТЕРНАТИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ОБЛАСТІ ДО ЗИМИ ГОТОВІ

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський за результатами виїзного засідання колегії Департаменту.

Керівники установ і закладів соціального захисту населення прозвітували під час засідання про повну готовність до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.