Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

УЧАСНИКАМ АТО СУМЩИНИ ВИПЛАТЯТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Таке рішення прийнято відповідною комісією на черговому засіданні у Департаменті.

Цього разу на розгляд надійшло 2 заяви від постраждалих учасників АТО. За результатами засідання прийнято рішення надати одноразову матеріальну допомогу всім заявникам на загальну суму  50 тис. гривень.

НА ЧАСІ ПИТАННЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

13-14 листопада на Сумщині проходить практичний семінар для представників правоохоронних органів України та представників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, сумської та Полтавської областей на тему: «Зміцнення потенціалу правоохоронних органів України у боротьбі з торгівлею людьми».   

До участі в якому долучилася головний спеціаліст сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту Любов Есаулко.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОБГОВОРИЛИ У РЕЖИМІ СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ

Департаментом соціального захисту населення проведена селекторна нарада з керівниками та фахівцями структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад.

У ході засідання обговорили питання стану забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації та виплати пільг у готівковій формі мешканцям області.