Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЗАХИСТУ ТА ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ОСОБАМ

Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації оголошує конкурс у 2019 році  з надання послуг із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам у рамках Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2019 рік.

Конкурс проводиться з метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням механізму соціального замовлення. Конкурс проводиться відповідно до Порядку здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013 р. № 324.

ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО, ЖИВИ!

Трудовий колектив Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації долучився до 14 акції «Серце до серця». Цьогоріч зазначена акція проходить під гаслом  «Дитяче серденько, живи!».

Вона триватиме по всій Україні до 30 квітня, і супроводжуватиметься масовим збором коштів. Для створення святкової атмосфери в регіонах проходитимуть ярмарки, виставки, концерти, марафони та інші святкові заходи. В травні відбудеться фінал із яскравими гала-концертами у обласних центрах країни.

ЦЬОГОРІЧ ПОЛІЦІЄЮ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 1181 ЗВЕРНЕННЯ ПРО ВЧИНЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Про це повідомив представник нацполіції під час засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

Інформуючи про роботу правоохоронних органів регіону щодо запобігання та протидії домашньому насильству у рамках нового законодавства, інспектор управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Сумській області Ярослав Тарасенко акцентував увагу на основних показниках.