Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 17.02.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН АВТОМОБІЛЯМИ

Картинки по запросу інваліди картинка автомобіліВнесені зміни до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, а також на проведення компенсаційних виплат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

Зокрема, постановою Кабміну від 14 грудня 2016 р. № 939 «Про внесення змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» встановлена норма щодо необхідності повторного огляду обласною МСЕК заявника для підтвердження наявності медичних показань. Оскільки за час перебування на обліку в інваліда могла змінитись група інвалідності або групу інвалідності було встановлено без зазначення строку повторного огляду.

СУМА ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ-БАНКРУТАХ РЕГІОНУ ЗМЕНШИЛАСЬ БІЛЬШ НІЖ НА 290 ТИС. ГРИВЕНЬ

Про це повідомила на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заступник голови Сумської облдержадміністрації Ірина Купрейчик.

«Відбулося зменшення суми боргу із заробітної плати на підприємствах–банкрутах регіону. Так, за моніторинговими даними погашення відбулось на ПАТ «Центролит» у сумі 109,3 тис. гривень, ДП «Новосуханівський спиртовий завод» – 120,9 тис. гривень, ВАТ «Селми» – 20,1 тис. гривень, ВАТ АК «Свема» – 16,3 тис. гривень. Ліквідовано боржника-банкрута ТОВ «ГЕПАРД СЕК’ЮРІТІС» із сумою боргу 25,6 тис. гривень», – зазначила Ірина Купрейчик.

ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМЦІВ СЕРЕД ВІЛЬНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Розпочато нову хвилю проекту «Підтримка підприємців серед ВПО». Проект призначений допомогти переселенцям, які бажають відкрити або відновити свою справу. Це можливість взяти участь у конкурсі та отримати грант в розмірі 20 000 або 25 000 гривень.

Заявки приймаються з 7 по 28 лютого 2017 року включно.

ГРАНТИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Благодійний фонд «Карітас України» в Харкові здійснює прийом заявок на участь у проекті «Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців».

Сума гранту на створення одного робочого місця становить 30 000,00 гривень. Заявку може бути подано на створення кількох робочих місць, але не більше 5-ти. Термін прийому заявок –  із 07 лютого по 30 квітня 2017 року.