Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 07.07.2016

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

В умовах внутрішньої міграції громадян, які переселяються з окупованої території та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами.

ГРОМАДЯНИ, ЯКІ ОРЕНДУЮТЬ ЖИТЛО МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОФОРМИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ

Картинки по запросу субсидія картинкаГромадяни України, які не змогли отримати субсидію через відсутність так званої офіційної «прописки», мають можливість оформити субсидію на житлово-комунальні послуги.

 Для цього необхідно укласти з власником житла договір оренди та звернутися з пакетом документів до органів соціального захисту населення за місцем проживання.

РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ ДІТЕЙ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик і керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький відвідали у День відкритих дверей Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

На Сумщині 3,6 тисяч дітей мають статус дитини-інваліда. За словами посадовців, саме ця категорія дітей потребує постійної соціальної допомоги, посиленого соціального захисту та реалізації з боку держави всіх необхідних заходів для забезпечення прав дитини.

СТВОРЕННЯ РЕЄСТРУ ВПО ДОЗВОЛИТЬ ВИЗНАЧИТИ ОПТИМАЛЬНІ ШЛЯХИ ЇХНЬОЇ ПІДТРИМКИ

Картинки по запросу гройсман фотоСтворення реєстру внутрішньо переміщених осіб дозволить визначити оптимальні шляхи їхньої підтримки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у четвер.

"Мінсоцполітики сьогодні внесе пропозиції про те, щоби ми створили реєстр внутрішньо переміщених осіб, що є дуже важливим питанням. Оскільки є облік, ми тоді розуміємо, скільки внутрішньо переміщених осіб, які потреби у цих людей", - заявив Володимир Гройсман, анонсуючи розгляд Кабінетом Міністрів питання про затвердження Порядку створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

ЗА ПІДСУМКАМИ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ МОНІТОРИТИМУТЬ КОЖНУ ОБЛАСТЬ

Картинки по запросу субсидії картинкаПід час опалювального сезону 2016-2017 років Уряд буде вимагати від місцевих органів влади більш чіткої і ефективної роботи щодо призначення субсидій. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Я нікого не лякаю, але за підсумками опалювального сезону ми будемо робити висновки, як органи місцевої влади справляються з оформленням субсидій, - сказав він. - Сьогодні пройшов рік після реформи системи субсидій і ми будемо вимагати від місцевих органів влади більш чіткої і ефективної роботи щодо призначення субсидій і надання соціальних послуг громадянам».