Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 07.07.2016

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

В умовах внутрішньої міграції громадян, які переселяються з окупованої території та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами.

СХВАЛЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2016-2017 РОКИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ

NTSERУряд схвалив План заходів на 2016-2017 роки щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

Реалізація Стратегії буде здійснюватися шляхом виконання комплексу заходів.

УКЛАДЕНО НОВУ ТРИСТОРОННЮ РЕГІОНАЛЬНУ УГОДУ

Картинки по запросу угода картинкаУряд у вівторок, 23 серпня, уперше уклав тристоронню Генеральну угоду із профспілками та роботодавцями.

Ця угода покликана розпочати нову історію взаємодії щодо соціально-економічної політики держави, розвитку національної економіки та створення належних умов для праці громадян.

ТРИВАЄ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ "НАЦІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ"

Триває завершальний етап реалізації Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

Кабмін своїм розпорядженням затвердив план заходів з виконання у 2016 році цієї програми.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

Тисячі жителів Сумщини у вишиванках, з державними прапорами та іншою національною символікою пройшли урочистою ходою головними вулицями своїх міст і містечок та долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Співаємо разом Гімн України».

Взяв участь у флешмобі й колектив Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

Жителі обласного центру вшанували пам'ять видатного українця Тараса Шевченка, який вірив у незалежну зірку вільної України і своєю творчістю пробуджував громадянську свідомість. Керівники області, учасники АТО, волонтери, політичні та громадські діячі, молодь поклали синьо-жовті букети до пам’ятника Кобзаря.