Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ЧОРНОБИЛЬЦІ ОТРИМАЮТЬ ПОСВІДЧЕННЯ

На сьогодні в області мешкає більше 13 тисяч осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Вони потребують посиленої уваги та підтримки влади і громадськості.

Про це зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка на черговому засіданні комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

ВОЇНИ, ЩО БРАЛИ УЧАСТЬ У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ, МАЮТЬ ПРАВО НА РЯД ПІЛЬГ

Про соціальні гарантії для учасників бойових дій на території інших держав розповіла під час брифінгу заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

«Наразі на Сумщині зареєстровано 4,5 тис. осіб, що брали участь у воєнних конфліктах на території інших держав. Законодавством України передбачається ряд пільг для таких воїнів. Зокрема, їм надаються пільги на ЖКП без урахування доходів», - повідомила посадовець.

ПІЛЬГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Похожее изображениеУкраїнське законодавство містить чимало нормативних актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій.

Центральне місце серед них займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того, питання пільгового забезпечення регулюється Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими нормативними актами.

У ТІСНІЙ СПІВПРАЦІ МОЖНА ВИРІШИТИ БУДЬ-ЯКІ ПРОБЛЕМИ

Відбулася нарада з головами Краснопільської та Миропільської об’єднаних громад за участю представників місцевих органів соціального захисту населення.

Зустріч організовано з метою покращення співпраці сторін-учасниць у напрямку створення умов для надання якісних соціальних послуг на рівні громади.