Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ 76 ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ВТАНОВЛЕНО ПЕНСІЮ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ

Картинки по запросу пенсійне посвідчення картинкиВідбулося чергове засідання комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною. Цього разу на розгляд комісії подано 17 справ заявників, які претендують на отримання такої пенсії.

Серед загальної кількості заявників: 9 осіб – нагороджені трудовим орденом або мають почесне звання «заслужений»; 4 – багатодітних матерів, які народили та виховали до шестирічного віку п’ятеро і більше дітей (у тому числі 3 осіб на збільшення розміру надбавки «матерям-героїням»); 2 – ветерани війни, нагороджені орденом чи медаллю «За відвагу»; 2 – депутати чотирьох і більше скликань.

ПІДОПІЧНІ БУДИНКІВ-ІНТЕРНАТІВ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

Серед українських народних свят одним із найбільших і найурочистіших є Великдень. Це свято багате на церковно-обрядові й народні звичаї. З ним пов’язано чимало традицій, ритуалів і символів. Основні символи  Великодня – паска та писанка.

Для підопічних будинків-інтернатів соціальної сфери Сумщини свято Пасхи традиційно є одним із найкращих та найочікуваніших свят календарного року. Тому до його відзначення кожен заклад готувався особливо ретельно.

НА СУМЩИНІ ЦЬОГОРІЧ УЖЕ 43 БІЙЦЯ ОТРИМАЛИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Картинки по запросу картинки участники атоВідбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім'ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

Цього разу на розгляд комісії подано 1 заяву сімї загиблого при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та 7 заяв з пакетами документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ У КОНКУРСІ

11 квітня у Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Проведення конкурсу має важливе значення для зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, заохочує державних службовців до набуття високого рівня професійної компетентності.