Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

26 червня в приміщенні конгрес-центру СумДУ підписано Меморандум про співпрацю між Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» в рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області».

Проект реалізується з червня по вересень 2017 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, обласним центром зайнятості, Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області, СумДУ при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

ПРОФІНАНСОВАНО ДРУГИЙ ТРАНШ ЧЕРВНЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

Картинки по запросу соціальні допомоги червняНа Сумщині повністю профінансовано другий транш державних соціальних допомог червня.

На рахунки отримувачів державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства та тимчасової державної допомоги дітям у банківських установах та поштових відділеннях перераховано 10,2 млн. гривень другого траншу червня.

НА СУМЩИНІ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НАВЧАЛИ ОСОБЛИВОСТЯМ ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ І НЕ ТІЛЬКИ

Відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Особливості організації системи соціального захисту в ОТГ». Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

У практикумі взяли участь представники міськвиконкомів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, відповідальні за сферу соціального захисту населення. Захід модерувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц.

УРЯДОМ УТОЧНЕНО ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ УЧАСНИКА ВІЙНИ ОСОБАМ, ЯКІ ЗАЛУЧАЛИСЯ ТА БРАЛИ УЧАСТЬ В АТО

Картинки по запросу будинок уряд картинка14 червня Кабміном внесені зміни до пункту 2 постанови від 23 вересня 2015 р. № 739.

Мінсоцполітики розробило проект акта з метою уточнення переліку документів, необхідних для встановлення статусу учасника війни особам, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.