Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 07.07.2016

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

В умовах внутрішньої міграції громадян, які переселяються з окупованої території та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами.

УРЯДОМ ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ШКОДУ, ЗАПОДІЯНУ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС

Картинки по запросу соціальні допомогиПро це повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян.

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ ОБЛАСТІ

Картинки по запросу ринок праці регіону картинкиЗа даними обласної служби зайнятості, на кінець вересня 2016 року було зареєстровано 12 275 безробітних осіб, з них 54,2% жінки та 32,5% молодь у віці до 35 років. Кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 9 544 осіб, або 77,8%, від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Середній розмір допомоги по безробіттю склав 1 652,10 гривень.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами-підприємцями до служби зайнятості області становила 1476 одиниць, у порівнянні з відповідною датою 2015 року, збільшилась – на 451 одиницю. Станом на 01 жовтня 2016 року на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) претендували 8 безробітних (на 01 жовтня 2015 року – 15 осіб).

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СВОЇМ БІЙЦЯМ

25 жовтня більше 30 адвокатів Сумської області, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі, пройшли навчання на тренінгу «Захист прав і соціальні гарантії учасників АТО та членів їх сімей». Організовано захід Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області у партнерстві з громадською організацією «Громадське бюро «Правозахист» та громадською організацією «Ліга захисту» в рамках проекту «Знай! Вимагай! Навчай! Мережа параюристів з питань захисту прав учасників АТО та членів їх сімей» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

З діючими державними програмами підтримки учасників АТО та членів їх сімей, психологічною реабілітацією, оздоровленням демобілізованих ознайомила присутніх Лідія Лисаченко, завідувач сектору координації та контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

УРЯД КОМПЕНСУЄ КОМУНАЛЬНІ ВИТРАТИ ЗА ЖОВТЕНЬ ТИМ СІМ'ЯМ, ЯКІ НЕ ВСТИГЛИ ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ

Картинки по запросу субсидіїТим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги.

Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду, повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.