Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

13 ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ВИДАДУТЬ ПОСВІДЧЕННЯ

На сьогодні в області проживає 14152 особи, які постраждали від вибуху на Чорнобильській АЕС.

На черговому засіданні комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи розглянуто 18 особових справ щодо видачі посвідчень постраждалим.

Із загальної кількості заявників: 4 – на видачу посвідчень уперше, 5 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 1 –  на продовження дії вкладки, 5 – на видачу дублікатів посвідчень, 1 – на визнання посвідчення недійсним, 2 – на підтвердження статусу постраждалої особи.

За результатами засідання 13 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, видадуть посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій.

У разі виникнення спірних питань щодо визначення статусу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, документи заявників направляються на розгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Міністерства соціальної політики України. Цього разу на розгляд зазначеної комісії буде направлено 1 справу.