Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СЛУХАЧІВ ЛЕКЦІЇ ОЗНАЙОМЛЕНО З ДІЮЧИМИ ПРОГРАМАМИ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ СОЦІАЛЬНИМ ЗАХИСТОМ УЧАСНИКІВ АТО

Картинки по запросу законодавствоСумським центром післядипломної освіти в рамках навчання за професійною програмою для державних службовців, уперше прийнятих на державну службу в апарат та структурні підрозділи Сумської облдержадміністрації організовано лекцію.

Про «Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей» поінформувала уперше прийнятих державних службовців Лідія Лисаченко, начальник відділу координації та контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

«Наразі в області структурними підрозділами соціального захисту населення районних держадміністрацій, міських радах обліковано 8 548 учасники бойових дій (з них 82 інваліди війни), 4 учасники війни та 226 осіб, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни», - зазначила Лідія Лисаченко.

Вона акцентувала увагу присутніх на тому, що підтримка вказаної категорії громадян здійснюється як за рахунок коштів державного, так і за рахунок обласного та місцевих бюджетів. «В рамках діючих програм, що пов’язані із соціальним захистом, постраждалим учасникам АТО та сім’ям загиблих надається одноразова матеріальна допомога за рахунок коштів  обласного бюджету» - підкреслила Лідія Лисаченко.

Окремо слухачів лекції поінформовано про проходження учасниками антитерористичної операції психологічної реабілітації, професійної адаптації, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, твердим паливом та житлом.