Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КАРТА СУМЩИНИ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ МАТИМЕ ДВІ СКЛАДОВІ

Завершився цикл засідань у форматі «круглого столу» для розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області».

З метою обговорення отриманих аналітичних і статистичних даних для створення вказаної Карти представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» 03 та 07 лютого зустрілися з працівниками державних установ 6 районів області. Заключні засідання у форматі «круглого столу» відбулися в Шосткинському, Ямпільському, Середино-Будському, Недригайлівському, Липоводолинському, Роменському районах.

«Слід зазначити, що Карта буде складатися з двох частин. Перша частина міститиме офіційні статистичні та аналітичні дані, що отримані з державних установ. Друга – звіт за результатами опитування громадської думки населення регіону», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка. Вона також поінформувала, що в зазначеному звіті буде відображено ситуацію на місцях у сфері протидії торгівлі людьми та висвітлено питання, які враховуються при виявленні місцевих груп ризику та ризикованих місць.

Організатори зустрічей вкотре закликали причетних до напрямку фахівців активізувати роботу з виявлення постраждалих осіб та надання їм кваліфікованої допомоги. Наразі в області статус особи, постраждалої від торгівлі людьми встановлено 12 особам.