Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМА ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ-БАНКРУТАХ РЕГІОНУ ЗМЕНШИЛАСЬ БІЛЬШ НІЖ НА 290 ТИС. ГРИВЕНЬ

Про це повідомила на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заступник голови Сумської облдержадміністрації Ірина Купрейчик.

«Відбулося зменшення суми боргу із заробітної плати на підприємствах–банкрутах регіону. Так, за моніторинговими даними погашення відбулось на ПАТ «Центролит» у сумі 109,3 тис. гривень, ДП «Новосуханівський спиртовий завод» – 120,9 тис. гривень, ВАТ «Селми» – 20,1 тис. гривень, ВАТ АК «Свема» – 16,3 тис. гривень. Ліквідовано боржника-банкрута ТОВ «ГЕПАРД СЕК’ЮРІТІС» із сумою боргу 25,6 тис. гривень», – зазначила Ірина Купрейчик.

За інформацією заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олени Заяц заборгованість в бюджетній сфері наразі відсутня. «За оперативними даними боргів із заробітної плати перед працівниками підприємств бюджетної сфери в області немає. Проте, ситуація з погашенням заборгованості із заробітної плати залишається складною. За даними щотижневого моніторингу на 10 лютого 2017 року заборгованість обліковувалась на 44 підприємствах області в сумі 96,7 млн. гривень і зменшилась до початку місяця на 16 млн. гривень, до початку року – на 5,9 млн. гривень» – повідомила Олена Заяц.

За її словами вказане відбулося за рахунок зменшення або ліквідації заборгованості по філіям ДП «Сумський облавтодор» (борг якого на 1 лютого становив 3,1 млн. гривень), часткового зменшення заборгованості ПАТ «СМНВО» (на 11,3 млн. гривень), ТОВ «Маш-Сервіс» (на 352 тис. гривень), ТОВ «Технолог» (на 177,7 тис. гривень).

За підсумками засідання посадовцям надані відповідні доручення, спрямовані на вжиття заходів для зменшення заборгованості перед працівниками.