Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УРЯД УДОСКОНАЛИВ МЕХАНІЗМ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТИПЕНДІЙ

Картинки по запросу соцыальны стипендыъ картинкаЗокрема йдеться про механізм надання соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати таких стипендій доповнено кількома категоріями осіб.

А саме:

  • діти-інваліди та особи з інвалідністю I-III групи;
  •  студенти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
  • особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей відповідно до постанови Верховної Ради України.

Також передбачається збільшення на 20 відсотків соціальної стипендії студентам (курсантам), які постійно проживають на території населеного пункту або навчаються в навчальному закладі, що розташований у цьому пункті, якому надано статус гірського населеного пункту. Якщо студент (курсант) має право на призначення соціальної стипендії одночасно з декількох підстав, така стипендія виплачуватиметься відповідно до однієї з підстав, за вибором студента.

Крім того, удосконалено список студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію. Такі списки подаватимуться навчальними закладами до органів соціального захисту населення із зазначенням категорії студентів, яким призначено соціальну стипендію, назви навчального закладу або його структурного підрозділу, рівня акредитації закладу, терміну по який призначено соціальну стипендію.