Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА СТАБІЛЬНО ПІДТРИМУЄ ПІДПРИЄМСТВА ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик під час засідання комісії з питань надання підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів права на користування пільгами.

Цього разу на розгляд комісії подано документи ГО «Сумська обласна організація Українського товариства глухих».

«Наша організація займається об’єднанням громадян з порушеннями слуху і мови та надання їм допомоги в професійній, трудовій, соціальній реабілітації, підвищенні ними свого загальноосвітнього та професійного рівнів. В обласній організації УТОГ працює 22 особи, із них 13 - з інвалідністю», - зазначила виконуюча обов’язки голови громадської організації Олеся Ковтун.

За її словами минулоріч вказаною ГО було надано допомогу по 5953 зверненням з проханням допомогти у вирішенні соціально-побутових питань.

«Крім цього ми надаємо допомогу нечуючим у працевлаштуванні, тим самим забезпечуючи людині можливість самостійно покращити своє матеріальне становище та становище своєї родини. Протягом 2016 року працевлаштовано 27 осіб з особливими потребами», - підкреслила Олеся Ковтун.

За підсумками засідання ГО «Сумська обласна організація Українського товариства глухих» надані права на користування пільгами на податок на майно.