Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ЗІ СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ

5 квітня стартував пілотний проект «Публічна служба: сучасний формат», що передбачає стажування молоді в органах виконавчої влади Сумщини.

Мета проекту – сформувати в майбутньому потужний кадровий потенціал для органів державної влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців нової генерації шляхом їх залучення до державної служби. Це в подальшому надасть можливість громадянам з числа молоді не тільки здобути практичний досвід в цьому напрямку, а й активізувати розвиток своїх особистісних якостей.

«В умовах євроінтеграції України ми всі розуміємо, що наша влада потребує підготовки нової генерації фахівців шляхом залучення до системи управління молодих, енергійних професійних кадрів. Я думаю, що саме молодь є тією рушійною силою, яка реально може змінити нашу державу. І оновлення кадрів на всіх рівнях – це та політика, яку впроваджує Сумська облдержадміністрація, – звернувся голова облдержадміністрації Микола Клочко до молодих стажерів. – Сподіваюсь, у майбутньому ви станете новою управлінською елітою нашої області і країни».

У проекті візьмуть участь студенти вишів міста Суми. Всі охочі пройти стажування пройдуть його в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації (за вибором). Термін стажування – 1 місяць.

Пройти таке стажування в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації виявили бажання троє студентів Сумського державного університету.

«Напрямки, які обрані студентами для стажування – одні з найважливіших  в  сфері соціального  захисту: забезпечення  громадян соціальними допомогами, субсидіями, пільгами. Досвідчені державні службовці Департаменту поділяться необхідними навичками для роботи та досвідом. Саме це і є найцінніше у стажуванні – практичні знання та навички, яких не можливо набути під час лекцій», - підкреслив Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення під час знайомства зі стажерами.                          

Слід зазначити, що проект реалізуватиметься в 4 етапи. Упродовж квітня-червня 2017 року молодь пройде стажування, тренінгові навчання та захистить міні-проекти відповідно до обраної теми. За результатами проходження кожного етапу студенти отримуватимуть певну суму балів. Учасники проекту, які показали найкращі результати в усіх компонентах, отримають рекомендації голови Сумської обласної державної адміністрації та відповідну відзнаку.