Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМАХ ВІДКРИЛИ ІНСТАЛЯЦІЮ «ГРАНІ 3»

За ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Сумської міської ради та Сумської обласної державної адміністрації у Сумах відбулось відкриття інсталяції «ГРАНІ 3».

«ГРАНІ 3» - тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками МОМ в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

«Представлена інсталяція надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми», - зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

Організатори заходу повідомили, що інсталяція розміщена у Сумах до 17 травня, а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

Слід зазначити, що національна інформаційна кампанія «ГРАНІ 3» проводиться за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Виконавчим партнером МОМ в реалізації вказаної інформаційної кампанії в Сумах є ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», що працює у напрямі соціальної роботи з дітьми, сім'ями та молоддю, бере участь у реалізації державних та розробці місцевих програм соціального становлення та соціальної підтримки громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі здійснює заходи з попередження торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб.