Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЯКУЄМО ЗА ПЕРЕМОГУ!

Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош та заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Пономаренко привітали підопічних Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці з Днем пам’яті та примирення і 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У своєму виступі посадовці подякували за мужність і стійкість та побажали здоров’я і довголіття  ветеранам, які проживають у соціальній установі. Наразі державною підтримкою та доглядом у геріатричному пансіонаті забезпечуються 187 підопічних, серед яких 47 учасників війни, 2 інваліда війни, 67 дітей війни, 8 членів сімей загиблих учасників війни.

«Ви змогли побороти нацизм, відбудувати країну і показали внукам гарний приклад любові до своєї рідної землі. Ваше покоління подарувало нащадкам перемогу, надію, а також мир, який сьогодні героїчно відстоюють хлопці на Сході держави», – зазначив Іван Боршош.

Серед мешканців закладу привітання отримував і полковник запасу, розвідник Микола Ткаченко. 96-річний ветеран поділився своїми споминами про війну.  Розповідав, що брав участь у визволенні України від загарбників, форсував Дніпро, визволяв Київ, Вінницю, Житомир, отримав поранення, але разом зі своїми побратимами живим повернувся з фронту.

До святкових поздоровлень долучилися і артисти обласної філармонії та вихованці дошкільних навчальних закладів, які підготували чудовий концерт.