Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СІМ’Я – КОЛО ПІДТРИМКИ І РЕАБІЛІТАЦІЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Під такою назвою пройшов святковий захід з нагоди Міжнародного дня сім’ї, організований за підтримки Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

Аби поділитися життєвими планами, існуючими проблемами та знайти шляхи їх вирішення в гостинному залі Сумської міської бібліотеки-філії №17 зібралися родини з «особливими» дітьми, громадські організації, представники влади.

«Сім’я – це найголовніше, що може бути в житті людини, оскільки саме в сімейному колі закладаються основні життєві цінності. Добро і ласка, що дає  дитині мати –  це та основа, на якій формується її особистість, характер, культура і духовність», - зазначила заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик у своєму вітальному слові.

Діти та молоді люди з особливими потребами спілкуються з однолітками, слухають аудіо-книжки та займаються у творчих гуртках на базі 18 міських бібліотек міста. Проте найпотужнішим центром для спілкування є філія № 17 запевняє директор Сумської міської централізованої бібліотечної системи Людмила Стадниченко. За її словами уже багато років молодь з особливими потребами проводить у бібліотеці своє дозвілля, проходить тренінги, бере участь у заняттях гуртків.

«Традиційно Департамент соціального захисту населення планує та проводить заходи, що спрямовані на підтримку людей з особливими потребами та їх сімей. Оскільки саме цим категоріям громадян необхідна підвищена увага збоку держави», підкреслив директор Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Подібні зустрічі для дітей з обмеженими фізичними можливостями дуже важливі, запевняють їх батьки. Оскільки це дає можливість відволіктися від домашніх турбот, зібратися разом, поділитися своїми враженнями та емоціями.