Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИХОВАНЦІ СОЦІАЛЬНОГО ГУРТОЖИТКУ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МАТЕРІ

Напередодні Міжнародного дня матері в Соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проведений тематично-просвітницький захід під назвою «Є така місія на землі, яка цілком належить жінці-матері».

Організовано його спільно зі студентами Сумського державного університету та представниками Сумської спілки педагогів-християн.

Мета заходу: звернути увагу на місце жінки в суспільстві в різні епохи, підкреслити її велике призначення, підтвердити значимість в історії представниць нашої держави; виховати почуття гордості, поваги, шани до жінки, любов до рідного краю.

Учасники зустрічі мали змогу переглянути презентацію про видатних жінок світу, ознайомитися з книжковою виставкою «Образ жінки в літературі та історії» та дізнатися про походження свята сім’ї та матері.

Вихованці закладу декламували вірші про матерів, жінок; розігрували жартівливу сценку «На Олімпі»; переглядали короткометражні фільми про справжнє кохання, які були представлені фахівцями Сумської спілки педагогів-християн.