Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА БАЗІ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРОВЕДЕНО ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

В умовах складної суспільно-політичної ситуації та високої ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій проведення навчань (тренувань) з цивільного захисту в усіх закладах масового перебування громадян є досить актуальним.

23 травня проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на базі Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації за темою: «Дії керівного складу, формувань ЦЗ та працівників при загрозі та виникненні пожежі».

У ході тренувань відпрацьовано: методи узагальнення й аналізу даних про обстановку під час пожежі, засоби доведення завдання до виконавців та здійснення контролю за їх виконанням, захист органів дихання підручними засобами, евакуаційні заходи на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, практичні навички використання порошкового вогнегасника.

По закінченню тренування для працівників Департаменту проведено навчальне заняття з питань надання першої долікарської допомоги постраждалим при опіках та отруєннях угарним газом.