Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИСТЕЦТВО ЗЦІЛЮЄ СЕРЦЯ

На Сумщині відбувся ХІІ інтеграційний театральний фестиваль людей з функціональними обмеженнями «Веселка». Проведення цього заходу вже стало традиційним для нашої області. Щороку він збирає колективи не лише з Сумщини, а й інших областей України.

Аби привітати учасників на фестиваль завітали голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

«Саме на цьому фестивалі демонструють свої таланти особливі люди – зі складною долею, але із неймовірним бажанням жити, бути активними і корисними», – зазначив очільник області.

За його словами, держава дбає про таких дітей. На соціальний захист дітей із особливими потребами, в тому числі, спрямована політика Уряду. Крім того, ними особливо опікується дружина Президента України Марина Порошенко, котра підтримує створення і розвиток інклюзивного освітнього середовища для «особливих» діток у загальноосвітніх школах.

Мистецтво і справді зцілює, цьогорічна «Веселка» сяяла дитячими талантами. Репрезентація на новий лад популярних та всім відомих казок  «Червоний капелюшок» та «Колобок» нікого не залишили байдужим. Гарний настрій та гордість за маленьких артистів переповнювали серця присутніх.

Цьогоріч у рамках фестивалю відвідувачі мали змогу ознайомитися з виставкою робіт  майстрів з обмеженими можливостями «Містечко майстрів», з виставкою картин Сумського художника Дарії Безкостої та фотовиставкою героїв фестивалю Наталії Кармазіної «Де живе душа твоя?».