Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ НАДАВАТИМУТЬ КВАЛІФІКОВАНУ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

«З метою вирішення ряду суспільно важливих соціальних питань у регіоні затверджена та діє Обласна цільова соціальна програма розв’язання пріоритетних проблем з використання механізму соціального замовлення на 2017 рік. Одним із основних завдань програми є виявлення осіб з ознаками посттравматичного стресового розладу серед демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, надання їм послуг соціально-психологічної реабілітації та організація взаємодії усіх суб’єктів, які беруть участь у здійсненні соціальних заходів напрямку», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Михайло Дубровський.

За його словами запровадження цієї програми дає можливість отримати послугу з психологічної реабілітації не тільки учасникам АТО, а й їх сім’ям, які також її потребують. Крім того, забезпечить можливість надавати кваліфіковані послуги по всій області, тобто не потребує відлучення учасників антитерористичної операції та їх сімей від місця проживання чи роботи на тривалий час.

«Для реалізації зазначеного завдання виділяються кошти з обласного бюджету в сумі 96 тис. гривень», - поінформував Михайло Дубровський.

Між тим він зазначив, що Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації було оголошено конкурс для недержавних суб’єктів  з надання послуг психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей на 2017 рік.

Наразі для участі в конкурсі надійшла пропозиція від однієї благодійної організації «Громадський Фонд «Суми».

На сьогоднішньому засіданні комісії по проведенню конкурсу з надання послуг психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у присутності всіх членів комісії розкрито конверт з конкурсною пропозицією.

Враховуючи, що наданий благодійною організацією «Громадський Фонд «Суми» пакет документів потребує ретельного вивчення, продовжити засідання вирішено із залученням  керівника або представника цієї організації 08 червня 2017 року.