Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УСТАНОВИ ТА ЗАКЛАДИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СУМЩИНИ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ

На базі Свеського психоневрологічного інтернату відбулось виїзне засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

Питання порядку денного стосувалось підготовки установ і закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

«Визначальною рисою всіх підготовчих заходів до осінньо-зимового періоду має стати відповідальне ставлення до вирішення проблем, які можуть виникати в процесі підготовки. Всі керівники місцевих установ і закладів сфери соціального захисту населення мають тримати підготовку до зими на особливому контролі», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Михайло Дубровський, розпочинаючи засідання.

За його словами з метою своєчасної і якісної підготовки інтернатних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, забезпечення їх безперебійного функціонування планом підготовки передбачається виконання ряду заходів. Зокрема, проведення поточних ремонтів житлових корпусів, адміністративно-побутових приміщень, харчоблоків, систем холодного і гарячого водопостачання, центрального опалення, теплових, електро - та сантехмереж. На виконання робіт поточного ремонту передбачені кошти обласного бюджету в сумі 1,1 млн. гривень.

Одне з найважливіших завдань у ході підготовки до зими є забезпечення установ соціальної сфери області енергоносіями, зокрема, паливом. З метою забезпечення в зимовий період належного температурного режиму установам планується придбати 4310 куб. метрів дров.

Для забезпечення виконання натуральних норм харчування необхідно заготовити картоплі – 174 тонни, овочів – 217 тонн, у тому числі консервованих – 40 тонн; консервованих ягід і фруктів – 13,6 тонни, соків – 29,1 тис. літрів.

У підсобних господарствах інтернатних установ завершено комплекс весняно-польових  робіт   під   урожай  2017  року.  В  обробітку   перебуває 429,5 гектара ріллі, засіяно – 367,2 гектара, під парами – 62,3 гектара. Зерновими культурами засіяно 152,04 гектара, кормовими культурами – 127,6 гектара, технічними – 1,05 гектара, посаджено картоплі 11,77 гектара, овочів – 10,21 гектара.

Територіальними центрами соціального обслуговування, котрих в області 27, проводиться обстеження матеріально-побутових умов для з'ясування потреб непрацездатних громадян, які обслуговуються в територіальних центрах, у забезпеченні твердим паливом, дровами, картоплею та овочами в повному обсязі відповідно до потреби. Передбачається організація проведення поточних ремонтних робіт будівель, в яких проживають підопічні, здійснення заходів по їх утепленню, проведення ремонту пічного опалення та чистку димоходів у помешканнях підопічних.

«Своєчасне та якісне виконання запланованих завдань сприятиме підготовці установ і закладів до роботи взимку та забезпечить належні умови проживання їх підопічним», - підкреслив насамкінець Михайло Дубровський.