Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області.

Цього разу до порядку денного увійшли питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та проведення психологічної реабілітації для бійців та їх сімей.

«У рамках Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2017 рік відбувся конкурс для недержавних суб’єктів з надання послуг психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей. Переможцем конкурсу визначено БО «Громадський Фонд «СУМИ», - поінформувала присутніх Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

За її словами психологічно-соціальне відновлення учасників АТО та членів їх сімей у регіоні може проводитися за такими напрямами: тілесно-орієнтована терапія, арттерапія, когнітивно-поведінкова терапія, психодинамічна терапія, консультування родин воїнів щодо необхідності психологічної підтримки та особливостей стану посттравматичного стресового розладу. Послуги з психологічної реабілітації, які надаватимуться БО «Громадський Фонд «СУМИ», можуть включати й відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам’яток природи, спортивно-оздоровчі заходи (безоплатне відвідування басейну, спортивної зали), освітньо-пізнавальні та релаксаційні заходи (концерти, спектаклі), в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг та матеріально-технічної бази установи.

         Окремо Людмила Мусіяка зазначила, що для успішної реалізації  завдань з психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей на регіональному рівні виділяються кошти з обласного бюджету в сумі 96 тис. гривень.